Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Ustka noclegi


Wakacje z przyjaciółmi
Wakacje z przyjaciółmi

Miasto Ustka zawdzięcza swoja wysoką pozycję wśród miast nadmorskich dzięki dobremu usytuowaniu miasta. Ustka mieści się na Wybrzeżu Słowińskim, posiada dostęp do morza jak również do rzeki Słupia. Ustka jest miastem portowym z wieloma kąpieliskami i uzdrowiskami, dlatego przyciąga co roku tak wielu turystów.

 

Ustka posiada również wiele zabytków, które przyciągają amatorów tego typu wypoczynku, dlatego dla każdego znajdzie się w Ustce coś odpowiedniego. Nasza oferta apartamentów, mieszkań i pokoi została przystosowana do ciągle zmieniającego się rynku dla coraz bardziej wymagającego klienta. Nasza oferta noclegów, kwater i apartamentów skierowana jest do osób indywidualnych poszukujących noclegu jak również dla firm czy na wyjazdy zorganizowane i służbowe.

 

Wszystkie nasze apartamenty i mieszkania są usytuowane bardzo blisko morza, często przy lesie na wydmach czy w centrum, aby być najbliżej interesujących nas wydarzeń. Nasza oferta przystosowana jest dla par ale również dla rodzin z dziećmi na dłuższy wakacyjny wyjazd. Posiadamy bezpłatny parking, miejsce na grill czy miejsce do zabaw. Oferta ciągle się zmienia, dostosowując się do ciągle zmieniającego się rynku i ciągle zmieniających się potrzeb naszych klientów.

 

Ceny naszych apartamentów, kwater, pokoi są bardzo zróżnicowane, aby każdy mógł znaleźć odpowiednie miejsce na nocleg dla siebie. Posiadamy bardzo dużą ilość klientów zadowolonych z wakacji, którzy często wracają za rok. Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu osobistego jak również telefonicznego.