Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Ustka kwatery


wakacje z rodziną
wakacje z rodziną

Nasza oferta noclegów, pokoi z łazienkami skierowana jest do osób indywidualnych jak i dla grup zorganizowanych, firm na wyjazdy integracyjne czy szkolenia. Posiadamy wiele apartamentów, mieszkań jak również pokoi z łazienkami. Ceny noclegów są bardzo zróżnicowane, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Noclegi przystosowane są dla par, grupy przyjaciół jak również rodzin z dziećmi.

 

Nasze kwatery posiadają parking, przystosowane miejsce na grilla czy miejsce do zabaw dla dzieci. Nasza oferta ciągle się zmienia i dostosowuje do obecnego rynku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które często pomaga w doborze odpowiednich usług dla każdego gościa. Ustka usytuowana jest w bardzo dobrym miejscu dlatego zapewnia każdego roku ogromna ilość turystów polskich jak i zagranicznych.

 

Nasza baza noclegowa każdego roku się powiększa. Posiadamy apartamenty usytuowane w pięknych miejscach miasta na przykład na wydmach czy przy sosnowym lesie, mieszkania bardzo wygodnie i przestronne z pięknymi widokami oraz kwatery i pokoje wraz z łazienkami o bardzo przystępnych cenach. 

Ogromny wachlarz cenowy pomoże każdemu w doborze odpowiedniego miejsca na wakacje z rodziną czy spędzenie weekendu z przyjaciółmi. Ceny zależne są od ilości osób, ilości dni oraz terminu zakwaterowania. Nasza oferta dostosowuje się do potrzeb naszych wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z nami.