Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Pokoje Ustka


podróż poślubna
podróż poślubna

Apartamenty w Ustce to nowoczesne mieszkania oraz pokoje z łazienkami.  Nasze pokoje przystosowane są dla rodzin z dziećmi jak również dla par. Posiadamy wykwalifikowany personel, który zadba aby pobyt wakacyjny mijał bez kłopotów i w jak najbardziej przyjaznej atmosferze.

 

Pokoje i mieszkania są bardzo blisko plaży usytuowane w bardzo pięknych miejscach na terenie Ustki. Na wydmie, w centrum Ustki czy na osiedlu kwiatowym, niektóre apartamenty również usytuowane są przy lesie sosnowym, co zapewnia piękne widoki ale również bliskość plaży. Widok z okna jest wyjątkowo piękny. Posiadamy również bezpłatny parking, miejsce do zabaw dla dzieci. Nasza oferta skierowana jest do osób poszukujących noclegów nad morzem w miejscowości Ustka.

 

Ceny apartamentów, mieszkań i pokoi uzależnione są ok długości pobytu, ilości osób jak również od terminu pobytu. Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych jak i firm czy na wyjazdy integracyjne. Staramy się, aby nasza propozycja sprostała wymaganiom naszych klientów, dlatego zapraszamy do zostawiania opinii o naszych apartamentach i mieszkaniach. Pozwoli to na ciągle ulepszenia naszej oferty wakacyjnej.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego.